W-1251M05P-0400
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1251M05P-0400
JLCPCB Part #
C132523
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 3.66mm 5 5.25mm 5P PA46 Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS