W-2501M02P-0200
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-2501M02P-0200
JLCPCB Part #
C132477
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6mm 7.8mm Brass PA9T Surface Mount, Right Angle UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS