W-2501S07P-K000
MFR.Part #
W-2501S07P-K000
JLCPCB Part #
C132469
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 7 7P 7mm Brass Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS