W-2502S06P-B200
MFR.Part #
W-2502S06P-B200
JLCPCB Part #
C132455
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6.3mm 6P 7.2mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS