DS5001FP-16N+
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS5001FP-16N+
JLCPCB Part #
C1340100
Package
QFP-80(14x20)
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 32 4.5V~5.5V 51 Family 8 Bit External External QFP-80(14x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS