CY8C22345-24PVXA
MFR.Part #
CY8C22345-24PVXA
JLCPCB Part #
C1339650
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 1KB 24 24MHz 3V~5.25V 8 Bit Built-in FLASH Others SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS