XMC4700F144K2048AA
MFR.Part #
XMC4700F144K2048AA
JLCPCB Part #
C1337317
Package
LQFP-144(20x20)
Description
12bit 12bit 144 144MHz 2MB 3V~3.6V ARM Cortex-M4 FLASH LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS