EKMG500ELL101MHB5D
- MFR.Part #
- EKMG500ELL101MHB5D
- JLCPCB Part #
- C130489
- Package
- Plugin,D8xL11.5mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS