NCE60P25K
MFR.Part #
NCE60P25K
JLCPCB Part #
C130105
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 25A 3.43nF 3.5V 391pF 45mΩ@10V 46nC@10V 60V 90W P-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS