NCE40P70K
MFR.Part #
NCE40P70K
JLCPCB Part #
C130101
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 106nC@10V 10mΩ@10V 130W 2.5V 40V 70A P-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS