RBF06MR330JT
MFR.Part #
RBF06MR330JT
JLCPCB Part #
C1322434
Description
250mW 330mΩ Current Sense Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS