CBY160808A470T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBY160808A470T
JLCPCB Part #
C1322417
Package
0603
Description
1 300mΩ 47Ω@100MHz 50mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS