B08-330JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
B08-330JP
JLCPCB Part #
C1322413
Package
SIP-8-2.54mm
Description
125mW 33Ω 4 8 ±100ppm/℃ ±5% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS