0402WGF549JTCE
MFR.Part #
0402WGF549JTCE
JLCPCB Part #
C129765
Description
-55℃~+155℃ 50V 54.9Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS