VG039NCHXTB104
Extended
Manufacturer
HDK(Hokuriku Elec Industry)
MFR.Part #
VG039NCHXTB104
JLCPCB Part #
C128545
Package
SMD
Description
100kΩ 150mW ±25% ±250ppm/℃ SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS