CC4-0805N471J500PF3
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CC4-0805N471J500PF3
JLCPCB Part #
C128042
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
470pF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS