TC0525F1103T5E
MFR.Part #
TC0525F1103T5E
JLCPCB Part #
C128030
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS