25121WJ020LT4E
MFR.Part #
25121WJ020LT4E
JLCPCB Part #
C127686
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS