MFR03SF1303AA0
MFR.Part #
MFR03SF1303AA0
JLCPCB Part #
C127443
Description
130kΩ 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS