HTD2-DC24V-SHG
Extended
Manufacturer
HTV(Ningbo Bo Yue Elec)
MFR.Part #
HTD2-DC24V-SHG
JLCPCB Part #
C126928
Package
DIP,20.2x10mm
Description
-25℃~+75℃ 1.6kΩ、2.88kΩ、3.84kΩ 100mΩ 1A@125VAC、2A@30VDC 200mW 24V 4ms 6ms 8 Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) DIP,20.2x10mm Signal Relays ROHS