3323P-1-204
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3323P-1-204
JLCPCB Part #
C125004
Description
200kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS