3006P-1-204
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3006P-1-204
JLCPCB Part #
C124977
Package
Plugin
Description
200kΩ 750mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS