3006P-1-201
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3006P-1-201
JLCPCB Part #
C124976
Package
Plugin
Description
200Ω 750mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS