TC0525B6201T
MFR.Part #
TC0525B6201T
JLCPCB Part #
C124889
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS