KF332M016I250A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF332M016I250A
JLCPCB Part #
C124217
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 16V 25mm 3300uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS