CBG322513U102T
- MFR.Part #
- CBG322513U102T
- JLCPCB Part #
- C124093
- Package
- 1210
- Description
- 1 1kΩ@100MHz 300mA 400mΩ ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS