MF52A104J3950(A1)
MFR.Part #
MF52A104J3950(A1)
JLCPCB Part #
C123383
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.7mm 100kΩ 2mW/℃ 3950K 4035K 50mW 7s ±1% ±5% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS