MF52A103F3470 (A1)
MFR.Part #
MF52A103F3470 (A1)
JLCPCB Part #
C123374
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~125℃ 1.7mm 10kΩ 2mW/℃ 3470K 3532K 50mW 7s ±1% ±1% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS