MF52A103J3435 (A1)
MFR.Part #
MF52A103J3435 (A1)
JLCPCB Part #
C123373
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~125℃ 1.7mm 10kΩ 2mW/℃ 3380K 3435K 50mW 7s ±1% ±5% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS