MF52A502H3470(A1)
MFR.Part #
MF52A502H3470(A1)
JLCPCB Part #
C123370
Package
Plugin,P=1.7mm
Description
-55℃~125℃ 1.7mm 3470K 50mW 5kΩ ±1% 插件,P=1.7mm NTC Thermistors ROHS