SPZ1CM221E08O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1CM221E08O00RAXXX
JLCPCB Part #
C122241
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS