RI40-1W-480KΩ±2% T
MFR.Part #
RI40-1W-480KΩ±2% T
JLCPCB Part #
C122217
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kV 480kΩ ±2% ±250ppm/℃ 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS