MXO45-3I-18M000000
MFR.Part #
MXO45-3I-18M000000
JLCPCB Part #
C1139005
Description
-40℃~+85℃ 18MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS