MXO45HSTLV-6C-37M056000
MFR.Part #
MXO45HSTLV-6C-37M056000
JLCPCB Part #
C1138991
Description
-20℃~+70℃ 25mA 3.3V 37.056MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS