MXO45T-2I-33M330000
MFR.Part #
MXO45T-2I-33M330000
JLCPCB Part #
C1138985
Description
-40℃~+85℃ 33.33MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS