MXO45T-2I-25M000000
MFR.Part #
MXO45T-2I-25M000000
JLCPCB Part #
C1138980
Description
-40℃~+85℃ 25MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS