MXO45T-2I-12M000000
MFR.Part #
MXO45T-2I-12M000000
JLCPCB Part #
C1138971
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS