MXO45HS-2C-25M175000
MFR.Part #
MXO45HS-2C-25M175000
JLCPCB Part #
C1138961
Description
-20℃~+70℃ 25.175MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS