MXO45-2C-20M480000
MFR.Part #
MXO45-2C-20M480000
JLCPCB Part #
C1138942
Description
-20℃~+70℃ 20.48MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS