MXO45-2I-16M000000
MFR.Part #
MXO45-2I-16M000000
JLCPCB Part #
C1138876
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS