MXO45T-3C-1M843200
MFR.Part #
MXO45T-3C-1M843200
JLCPCB Part #
C1138859
Description
-20℃~+70℃ 1.8432MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS