MXO45HST-2C-16M38400000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-16M38400000
JLCPCB Part #
C1138835
Package
DIP-8
Description
-20℃~+70℃ 16.384MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-8 Crystal Oscillators ROHS