MXO45HST-3C-28M322000
MFR.Part #
MXO45HST-3C-28M322000
JLCPCB Part #
C1138806
Description
-20℃~+70℃ 28.322MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS