MXO45HST-3C-3M686400
MFR.Part #
MXO45HST-3C-3M686400
JLCPCB Part #
C1138770
Description
-20℃~+70℃ 26mA 3.6864MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS