MXO45HS-2I-11M059200
MFR.Part #
MXO45HS-2I-11M059200
JLCPCB Part #
C1138754
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS