MXO45T-2C-33M000000
MFR.Part #
MXO45T-2C-33M000000
JLCPCB Part #
C1138748
Description
-20℃~+70℃ 33MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS