MXO45HST-2C-33M250000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-33M250000
JLCPCB Part #
C1138719
Description
-20℃~+70℃ 33.25MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS