MXO45HS-3C-4M500000
MFR.Part #
MXO45HS-3C-4M500000
JLCPCB Part #
C1138664
Description
-20℃~+70℃ 26mA 4.5MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS