MXO45HS-3I-24M576000
MFR.Part #
MXO45HS-3I-24M576000
JLCPCB Part #
C1138649
Description
-40℃~+85℃ 24.576MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS