MXO45-3C-6M144000
MFR.Part #
MXO45-3C-6M144000
JLCPCB Part #
C1138618
Description
-20℃~+70℃ 26mA 5V 6.144MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS